Аеропорт «Львів» веде переговори із європейськими лоукостерами

Аеропорт «Львів»

Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького веде активні переговори із авіакомпаніями WizzAir та RyanAir. Про це під час прес-конференції 26 серпня розповів заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Роменський. І аеропорт «Львів», і «Бориспіль» працюють над тим, аби залучити бюджетних авіаперевізників.

«Однак, ці перемовини йдуть в контексті того, що ці лоукостери хочуть отримати більш вигідну пропозицію від держави щодо авіаційних зборів, щодо розташування, щодо певного терміналу, де вони хочуть базуватись. І Міністерство дуже активно проводить таку політику», ― зазначив Дмитро Роменський.

Натомість запевняє: позиція Міністерства така, аби дати українцям можливість подорожувати за допомогою лоукостерів.

Директор Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицього Тетяна Романовська зазначила, що WizzAir готові літати до Львова, однак потрібно ще отримати деякі дозволи для виконання польотів з Німеччини та Італії.

«WizzAir Hungary ― угорська авіакомпанія, вона не може отримати дозволів на здійснення польотів з Німеччини до України і з Італії до України. Тобто зараз ми вирішуємо ці питання, ― каже Романовська. ― Є ще така компанія як WizzAir Україна, вона теж може поновити свою роботу. Десь в кінці жовтня ми може будемо знати про процес їхнього повернення. Тому що вони чекають, поки ситуація в Україні стабілізується в економічному і фінансовому плані. Якщо ж вони поновлять свою роботу, то зайдуть на свої колишні маршрути і розвивають їх далі».  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук