Агентство Fitch передбачило невідворотність зниження рейтингу РФ до «сміттєвого рівня»

ЕкономікаРоман Ганкевич, 19 вересня 20156320
Агентство Fitch передбачило невідворотність зниження рейтингу РФ до «сміттєвого рівня»
фото Shutterstock
Агентство Fitch Ratings

Міжнародне агентство Fitch може знизити суверенний рейтинг Росії до сміттєвого рівня «BB+». Про це йдеться у повідомленні агентства Bloomberg.

Зокрема, за словами старшого директора рейтингової агенції Fitch Чарльза Севіля, прогноз може бути змінений з «негативного» на «стабільний» тільки в разі дотримання певних умов, серед яких - зростання цін на нафту і скасування санкцій.

Севіль зазначив, що в 2016 році можливе зростання ВВП РФ в межах від 0 до 0,5%, проте цей прогноз реалізується лише при ціні нафти $60 за барель. Згідно з підрахунками Fitch, енергоносії складають 70% експорту і 50% доходів федерального бюджету.

Відзначимо, що в Мінекономрозвитку РФ прогнозують можливість зростання економіки країни в межах менше 1%, однак при прогнозі цін на рівні $50 за барель нафти.

При цьому, агентство висловило впевненість у тому, що антиросійські санкції Заходу в найближчі рік - два залишаться в силі, що також негативно позначиться на зростанні економіки.

На відміну від Standard & Poor's і Moody's - Fitch поки зберігає суверенний рейтинг РФ на інвестиційному рівні. 3 липня, міжнародне рейтингове агентство Fitch повідомило про те, що довгостроковий рейтинг Росії залишається без змін. Так, агентство не стало переглядати рейтинг цієї країни, залишивши його на останньому щаблі інвестиційного рівня BBB - з негативним прогнозом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук