Агентство Fitch підтвердило стабільний рейтинг України на рівні «В-»

ЕкономікаРоман Ганкевич, 28 жовтня 20176180
Агентство Fitch підтвердило стабільний рейтинг України на рівні «В-»
фото Fitch
За оцінкою Fitch, ризики зростання і зниження рейтингу наразі збалансовані

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента України в іноземній і національній валютах на рівні «В-» зі стабільним прогнозом. Про це йдеться в прес-релізі агентства.

Як зазначили експерти агентства, рейтинги України відображають слабку зовнішню ліквідність, високе державне боргове навантаження і структурні недоліки, на тлі слабкого банківського сектора, інституційних обмежень та геополітичних і політичних ризиків.

Зауважимо, що «стабільний» прогноз відображає оцінку Fitch, за якою ризики зростання і зниження рейтингу наразі збалансовані.

Прогноз за рейтингами означає напрям, в якому очікується зміна рейтингів протягом одного-двох років. Прогноз за рейтингом може бути «Позитивним», «Стабільним» або «Негативним». «Позитивний» або «Негативний» прогноз не означає, що зміна рейтингу неминуча. Аналогічним чином, рейтинги з прогнозом «Стабільний» можуть бути підвищені або знижені до того, як прогноз буде змінено на «Позитивний» або «Негативний» за наявності обставин, що дають підставу для такої зміни.

Як повідомлялося, у серпні міжнародне рейтингове агентство Moody's, яке входить у трійку найбільших агентств світу, підвищило кредитний рейтинг України до рівня Caa2 і вперше за тривалий час видала позитивний прогноз для нашої держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук