Агентство Moody's підвищило суверенний рейтинг України

Агенство відзначило вплив реформ і зміцнення позицій України на міжнародній арені

Рейтингове агентство Moody's Investors Service вперше за майже два роки змінило суверенний рейтинг України. Його підвищено на один щабель – з Caa3 до Caa2, також прогноз змінено зі стабільного на позитивний, пише LB.ua.

«Оновлення суверенного рейтингу України до Caa2 засноване на таких ключових факторах: кумулятивний вплив структурних реформ, які, якщо вони будуть стійкими, як очікується, поліпшать динаміку державного боргу; значне зміцнення позицій України на міжнародній арені», – йдеться в повідомленні Moody's.

Moody's також підвищило довгостроковий рейтинг емітентів в іноземній валюті з фінансування інфраструктурних проектів (Fininpro) з Caa3 до Caa2.

Нагадаємо, суверенний рейтинг України було підвищено на один щабель з Ca до Caa3 в листопаді 2015 року після успішної реструктуризації українського державного боргу.

Компанія Moody's оцінює кредитний рейтинг позичальників за стандартизованою шкалою, а також здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій. Частка компанії у світовому ринку кредитних рейтингів — близька 40%.

Водночас боргові зобов’язання з рейтингом Caa вважаються зобов’язаннями низької якості і
та такими, котрі мають дуже високий кредитний ризик.

Як повідомляв ZAXID.NET, у липні рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило Рейтинг фінансової стійкості (РФС) державного «Ощадбанку».

довгостроковий рейтинг емітента (Long-Term Foreign and Local Currency Default Rating) підтверджено на рівні «В-» із стабільним прогнозом, короткостроковий рейтинг в іноземній валюті – на рівні «В». Національний довгостроковий рейтинг підтверджено на рівні «АА (ukr)» із стабільним прогнозом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук