НБУ посилює контроль за небанківськими грошовими переказами

ЕкономікаРоман Ганкевич, 14 серпня 20175240
Фінустанови зобов'яжуть відкривати для переказів спеціальний рахунок в гривнях

Національний банк України розробив проект, яким пропонує посилити контроль за операціями небанківських фінансових установ і комерційних агентів банків з приймання готівки для подальшого її переказу. Про це йдеться на офіційному сайті фінансового регулятора.

Проектом постанови передбачено запровадження обов'язку для небанківських фінансових установ і комерційних агентів банків відкрити в банку окремий рахунок і забезпечити зарахування на нього готівки у гривнях, прийнятої ними для подальшого її переказу.

Вимоги регуляторного акта будуть обов’язковими для виконання небанківськими фінансовими установами та комерційними агентами банків, які здійснюють операції з приймання готівки в гривнях для подальшого її переказу за допомогою платіжних пристроїв та через пункти приймання готівки. До зовнішніх чинників, що можуть потенційно впливати на дію запропонованого регуляторного акта, належать зміни в законодавстві України. Питання відповідальності за невиконання або неналежне виконання вимог запропонованого регуляторного акта регулюватиметься законодавством України.

Відповідний проект постанови правління НБУ «Про внесення зміни до постанови №42 від 12 лютого 2013 року» також оприлюднено на сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук