Через збій у роботі системи PayPal заблоковані грошові перекази з України

ЕкономікаАндрій Стець, 11 серпня 20172620
Через збій у роботі системи PayPal заблоковані грошові перекази з України

Українські користувачі скаржаться на збій в роботі PayPal - вже кілька днів при спробі перевести гроші з українського аккаунта на, наприклад, американський, сервіс повідомляє про проблему і пропонує звернутися в службу підтримки. Про це пише профільне видання AIN.UA.

Однак там допомогти українцям теж не можуть – у службі підтримки PayPal відповідають, що знають про проблему, однак ні причин, ні термінів її рішення не повідомляють.

При цьому зі здійсненням платежів за товари або послуги на американських торгових майданчиках проблем в українських користувачів не виникає – блокуються тільки прямі грошові перекази з українських акаунтів на іноземні.

Наскільки масовий характер має проблема, точно не відомо, однак у PayPal повідомили про сотні аналогічних заявок з України. Фахівці компанії займаються вивченням проблеми, проте точних термінів її усунення не повідомляють. Поки українцям рекомендують відправляти перекази через банк.

Зазначимо, що PayPal працює в Україні лише частково: можна відправляти платежі з України, але не можна приймати з-за кордону. У компанії неодноразово заявляли, що в нашій країні розширення функціоналу поки не розглядають.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук