Агентство Fitch підвищило рейтинг України в іноземній валюті

ЕкономікаАндрій Стець, 19 листопада 20153290
Агентство Fitch підвищило рейтинг України в іноземній валюті

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг України в іноземній валюті з рівня «RD» (обмежений дефолт) до «CCC», пише «Інтерфакс-Україна».

Також, з «RD» до «CCC» підвищений короткостроковий рейтинг України в іноземній валюті.
Рейтинги підвищено завдяки випуску 12 листопада нових цінних паперів для держателів євробондів, що дозволило уникнути дефолту.

Підвищення рейтингу відображає, в першу чергу, вихід України з дефолту за комерційними зовнішніми зобов'язаннями, який завершився емісією нових євробондів 12 листопада для власників паперів на $15 млрд, відзначає Fitch. У результаті реструктуризації терміни погашення заборгованості були перенесені на 2019-2027 роки, обсяг боргу знижений на $3 млрд (3,4% ВВП).

Поряд з цим, аналітики агентства вважають швидке відновлення економіки України малоймовірним.

Зазначимо, що раніше міжнародне рейтингове агентство Fitch обіцяло підвищити рейтинг дефолту емітента України відразу після того, як переконається в успішному обміну єврооблігацій нашої країни у межах їх реструктуризації.

Раніше агентство знизило рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті для України до рівня «обмежений дефолт» 6 жовтня 2015 року.

Нагадаємо, що Росія запропонувала реструктуризувати борг України на три роки.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук