Агентство Fitch прогнозує падіння економіки України на 9%

Міжнародне рейтингове агентство Fitch прогнозує падіння економіки України за підсумками 2015 року на рівні 9%, що відповідає прогнозам ключових кредиторів країни – Міжнародного валютного фонду та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Як наголошується в повідомленні агентства, падіння економіки буде супроводжуватися девальвацією гривні – до 97% порівняно з 2014 роком, а також значною інфляцією

«Економічна рецесія матиме місце на тлі нерозв’язаного конфлікту на сході країни, що також залишиться значним фактором економічних проблем», - йдеться в повідомленні.

В свою чергу Вікторія Гонтарєва, голова Національного банку України в коментарі агенції «Інтерфакс-Україна» заявила, що відновлення української економіки почнеться вже з другого півріччя поточного року. За її словами, вже чотири місяці на фінансовому ринку спостерігається стабільна ситуація, з квітня депозити почали повертатися в банківську систему, в тому числі завдяки хорошим відсотками, пропонованим Нацбанком за своїми депозитними сертифікатами.

Агентство Fitch (Fitch Ratings) – одне з трьох провідних рейтингових агентств світу. Входить в групу компаній Fitch Group. Агентство оцінює кредитний рейтинг позичальників у більш ніж 150 країн світу, за стандартизованою шкалою, здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук