Агентура Москви у центрі Львова?

БлогиРоман Кізима , 21 грудня 2015 1407 7
Роман Кізима
Голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики Львівської обласної ради; партія «Самопоміч»

Минулого тижня був на засіданні комісії комунального майна Львівської обласної ради, де повинні були розглядатися питання щодо різних майнових об’єктів.  Засідання комісії, зрештою, не відбулося через відсутність кворуму, що уже говорить про «бажання» деяких обранців плідно працювати. Але мова не про це.

Із здивуванням дізнався про цікаву будівлю у Львові за адресою: Короленка, 1а. Це приміщення у центрі нашого міста загальною площею 380 кв. м було передано у 1990 (!) році «Товариству друзів російської і української культур ім. О. Пушкіна».

Прикметно навіть не те, що є така «дружня» організація, яка використовує понад 25 років велике львівське приміщення. Річ у тому, що згідно з інформацією профільного управління Львівської обласної ради, у 2005 (!) році дана будівля була нібито захоплена Львівською міською організацією «Російське товариство ім. О. Пушкіна». У результаті будинок самовільно використовується наступним чином: на дверях приміщення № 15 розміщено інформаційні таблички: «Землячество ленинградцев во Львове «Питер-клуб» (!) і «Львовская городская общественная организация «Русское общество им. Пушкина». На дверях приміщення № 12 висить табличка «Львовского православного епархиального Братства трезвения «Метанойя». Два приміщення у цій же будівлі використовує Львівська єпархія Української православної церкви (Московський патріархат) при тому, що сама церква знаходиться поруч за адресою: Короленка, 3.

«Товариство друзів російської і української культур ім. О. Пушкіна» на вул. Короленка тепер називається «Русский культурный центр»

Виходячи із усього вище зазначеного, у мене логічно виникає ряд запитань. Будівля належить громаді Львівської області. Чому щонайменше за 10 років ніхто, у тому числі й депутати обласної ради, не ініціював повернення цього приміщення хоча би тому, що його використовує не та організація, якій воно передавалося? Куди дивляться представники правоохоронних органів, адже у самісінькому центрі Львова представники ворожої країни проводять незрозумілу діяльність, яку ніхто не перевіряє?

Відтак, я буду ініціювати повернення цього приміщення та буду просити відповідні служби зацікавитися діяльністю організацій, які самовільно розмістилися на Короленка, 1а.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук