Активісти пікетують російський VS Bank у Львові

СуспільствоІрина Панчишин, 30 березня 2017, 12:11 1309 3

Відділення VS Bank на вул. Грабовського, 11 у Львові пікетують. Більше 40 учасників прийшли до банку з невеличкою труною, загорнутою у російський прапор. Її поставили під входом в банк. Також пікетульники обмотали ланцюгом вхід і перила установи. Приміщення обклеїли наліпками «Несеш гроші в російський банк – фінансуєш тероризм».

Активісти кричали гасла «Путін геть зі Львова!», «Чемодан-вокзал-Росія», «Ваш бос ― кривавий Путін» та поклали похоронні вінки та пакет з кров’ю.

Після цього вони запалили димові шашки червоного кольору.

Учасники акції називають себе активним студентством, без приналежності до конкретних організацій, а цю подію ― виключно мирною акцією.

«Мета ― доведення до українського суспільства, що крім загальновідомих брендів в центрі галицької столиці є офіс VS Bank-у, який є дочірньою структурою Сбербанку Росії. Сбербанк продався, бо зрозумів, що пора втікати з українського ринку, а VS Bank ще цього не розуміє. Ми хочемо пояснити суспільству, що в цьому випадку російський бізнес виступає співучасником війни в Україні. Працівники, хоч і не винні, але долучаються до цього злочину», ― розповів співорганізатор акції Святослав Островський.

Учасники пікету пообіцяли клопотати до всіх державних органів, щоб санкції, які були введені Нацбанком України, більше посилювалися і дійшло до того, щоб повністю зупинити діяльність російського бізнесу на території України.

За подією спостерігали охорона банку, поліція, спецпризначенці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук