Активісти поскаржились у Держкіно на телеканал «Україна»

КультураК.С., 20 січня 20165440
Активісти поскаржились у Держкіно на телеканал  «Україна»

Спільнота «Бойкот російського кіно» звернулась у Держкіно зі скаргою на телеканал «Україна». Причиною скарги стала трансляція російського серіалу «Коли зацвіте багульник» (2010), який 17 січня 2016 року транслювали на каналі «Україна».

«У фільмі присутні російські правоохоронці, які сприяють звільненню несправедливо засуджених, затримують шахраїв-шантажистів, а на одному з таких хороших ментів, в кінці фільму, головна героїня одружується», - йдеться у повідомленні спільноти у Facebook.

«Окрім того, ми надали Держкіно відеозапис ефіру, як беззаперечний доказ для притягнення телеканалу "Україна" до відповідальності та відкликання прокатного посвідчення фільму», - зазначають активісти.

Нагадаємо, що згідно із законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» на території України забороняється «розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій, що створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України, а також забороняється трансляція (демонстрування шляхом показу каналами мовлення) фільмів вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора».

Нагадаємо також, що Державне агентство з питань кіно досі не має затвердженого порядку накладення штрафів за показ заборонених пропагандистських фільмів і серіалів, оскільки триває погодження документа із зацікавленими відомствами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук