Активісти УГП підтвердили зв’язки компанії «Глорія Джинс» з сепаратистами

ЕкономікаАК, 7 жовтня 20169911
Активісти УГП підтвердили зв’язки компанії «Глорія Джинс» з сепаратистами

Активісти Української Галицької партії (УГП) підтвердили, що крамниця одягу «Глорія Джинс», яку планують відкрити у новому львівському ТРЦ «Victoria Gardens», належить росіянину з Ростова-на-Дону Володимиру Мельникову, а виробничі потужності цієї компанії розташовані в окупованому росіянами Луганську.

Нагадаємо, що вперше на те, що «Глорія Джинс», яка планує стати якірним орендарем ТРЦ «Victoria Gardens», належить росіянам і веде господарську діяльність у Луганську, звернули увагу журналісти ZAXID.NET у червні цього року. Після нашої публікації на сайті ТРЦ «Victoria Gardens» з’явилось повідомлення, що насправді ТОВ «Глорія Джинс» зареєстроване в Одесі і не має жодних стосунків з ПАТ «Глорія Джинс», яке зареєстроване і продовжує роботу у Луганську.

Як випливає з розслідування УГП, опублікованого 6 жовтня, повідомлення «Victoria Gardens» виявилось неправдою. Активісти УГП знайшли докази того, що першим засновником і учасником одеського ТОВ «Глорія Джинс» був росіянин Володимир Мельников, якому належить уся мережа крамниць одягу «Глорія Джинс».

Окрім того, з’ясувалося, що колишня директор одеського ТОВ «Глорія Джинс» тепер працює директором текстильної фабрики «Глорія Джинс» і навіть проводить екскурсії по фабриці для т.зв. «лідера ЛНР» Ігора Плотницького.  

Загалом російська мережа налічує понад 500 крамниць, з яких в Україні працює 28 магазинів, в тому числі чотири – в окупованих Луганську і Криму.

Львівський ТРЦ «Victoria Gardens», який має відкритися 21 жовтня, анонсував «відкриття найбільшого у Західній Україні» магазину «Глорія Джинс» площею 1300 м2.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук