Американець після вчителювання в Україні зробив собі тату з маршруткою

Хлопець заявив, що зненавидів цей вид транспорту після волонтерства в смт на Чернігівщині

Татуювання маршрутки з надписом «Ріпки» на правій руці набив 26-річний Еван Сіерадзкі

26-річний Еван Сиерадзкі з США після того, як побував в Україні, зробив собі татуювання маршрутки. Про це пише «РБК-Україна» з посиланням на чернігівську газету «Вісник Ч».

Хлопець спочатку працював волонтером корпусу Миру, сам родом з американського штату Огайо. До України він приїхав 2016 року. Три місяці вивчав українську мову в Козельці на Чернігівщині. Потім переїхав до смт Ріпки, де нині працює вчителем англійської мови.

Тату з написом «Ріпки», фото «Вісник Ч»

Татуювання з ріпкинською маршруткою Еван Сиерадзкі зробив собі через те, що ненавидить цей вид транспорту. Він вважає, що це «пекельні маршрутки», в які одночасно може зайти до 50 людей.

Нагадаємо, маршрутка — вид комерційного громадського транспорту, котрі курсують у всіх великих та середніх за розміром містах України та інших державах пост-радянського простору. В Україні в багатьох містах маршрутка витіснила всі інші види громадського транспорту.

У лютому 2018 року міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомляв про близьке завершення ери «жовтих «Богданів» – здебільшого ці автобуси використовують для масових перевезень пасажирів в Україні. Кабмін розробив нові правила пасажирських автоперевезень, які «сприятимуть прозорій та чесній конкуренції», яка приведе до того, що «мільйони людей в Україні будуть користуватися не морально і фізично зношеними маршрутками, часто нелегально переробленими з вантажних мікроавтобусів, а сучасними, комфортними, безпечними автобусами. Це не політ у космос, за яким спостерігали з захватом, але це справжня революція у сфері автобусних перевезень!».

Проте з лютого у галузі пасажирських перевезень істотних змін не відбулося.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук