Американська компанія поставить «Енергоатому» системи моніторингу для чотирьох енергоблоків

ЕкономікаРоман Ганкевич, 18 вересня 20171590
Американська Westinghouse Electric Company підписала контракт із НАЕК «Енергоатом»

Westinghouse Electric Company підписала контракт із НАЕК «Енергоатом» на постачання систем моніторингу для чотирьох блоків Запорізької АЕС. Про це йдеться у повідомленні прес-служби енергетичної компанії.

Як зазначається, проект є частиною комплексної програми підвищення безпеки, яка виконується у рамках кредитних угод з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР) та Євратомом.

У Westinghouse уточнили, що в рамках підписаного контракту буде поставлено системи аварійного та післяаварійного моніторингу, а також системи контролю концентрації водню для блоків № 3, 4, 5 та 6 Запорізької АЕС. «Модифікації включають системи моніторингу разом із апаратурою контролю під час проектних і запроектних аварій, а також різні додаткові компоненти, такі як проходки, кабелі, лінії системи вимірювань, спеціальні інструменти, пристосування, запасні частини, витратні матеріали і спеціальні монтажні кріплення. В обсяг робіт за контрактом включаються також шеф-монтаж, навчання персоналу, гарантії на обладнання та послуги», - йдеться у повідомленні.

Під час виконання проекту Westinghouse планує співпрацювати з українською компанією «Вестрон», спільним підприємством Westinghouse і НВО «Хартрон».

Проект розпочнеться з постачання систем моніторингу для четвертого блоку АЕС початку 2018 року і завершиться постачанням для системи для шостого блоку наприкінці 2019 року. Завершальне приймальне випробування останньої поставленої системи планується на початок 2021 року.

Як відомо, НАЕК «Енергоатом» є оператором усіх чотирьох діючих АЕС України. Всього компанія обслуговує 15 енергоблоків, оснащених водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук