Американський вчений став радником міністра фінансів України з податкових питань

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 15 вересня 20152910

Відомий американський вчений-економіст Артур Лаффер став радником міністра фінансів України Наталії Яресько з податкових питань, інформує прес-служба відомства.

«Артур Лаффер надаватиме міністру фінансів консультації з питань здійснення в Україні податкової реформи, що дозволить створити прозору, ефективну податкову систему, яка стимулюватиме інвестиції, економічне зростання та створення робочих місць, покращить якість надання державних послуг для бізнесу, і тим самим надасть потужний поштовх для сталого зростання економіки нашої країни», – йдеться в повідомленні.

У відомстві нагадали, що у статусі радників міністра та заступників міністра уже працюють колишній заступник прем’єр-міністра і міністра фінансів Словаччини Іван Міклош, міжнародні економісти та експерти Кріс Вейлс і Роберт Конрад.

«У вересні до команди визнаних міжнародних експертів, що консультують Міністерство фінансів, приєднався відомий американський економіст Артур Лаффер», – додали у прес-службі.

Артур Лаффер навчався в Єльському університеті, є доктором філософії у Стенфордському університеті, професором Університету Південної Кароліни та Чиказького університету. Він є автором широко відомої теорії залежності державних доходів від середнього рівня податкових ставок у країні («крива Лаффера»). Свого часу він був економічним радником президента США Рональда Рейгана та прем’єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук