Американці реалізують на Закарпатті перший в Україні проект з підземного видобутку металів

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 1 вересня 2016414410

Американська компанія Avelana Gold буде реалізовувати в Україні, а саме – в Закарпатській області, перший індустріальний проект з підземного видобутку металів, повідомила в четвер, 1 вересня, Державна служба геології та надр України.

Avelana Gold займається придбанням, розвідкою і розробкою мінеральних ресурсів в країнах Східної Європи. Компанія отримала 3 спеціальних дозволи на видобуток поліметалевої руди на Закарпатті. У службі наголосили, що це буде перший індустріальний проект такого високого рівня з підземного видобутку металів.

Особливість проекту  в тому, що компанія не потребує фінансових гарантій від України. Avelana Gold готова інвестувати приватний капітал, але потребує стабільних законодавчих гарантій.  

«Треба почати двохсторонній діалог щодо недоліків українського правового сектору, бо в Україні подібних проектів ще не реалізовували. Тому ми не маємо права на помилку. Наразі головне завдання для інвестора – це запуск проекту найближчим часом, який стане знаковим для міжнародного інвестора. А Україна в свою чергу має гарантувати стабільність умов співпраці мінімум на 10 років», – заявив керівник Держгеонадр Микола Бояркін.

Поліметалеві руди – природні комплексні мінеральні утворення, які містять низку хімічних елементів, серед яких найціннішими компонентами є свинець і цинк,  супутніми  — мідь, срібло,золото,олово, бісмут та ін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук