АМКУ почав розслідувати подорожчання цифрових ТБ-тюнерів

ЕкономікаАндрій Стець, 1 жовтня 20183021
В АМКУ наголосили на неприпустимості штучного завищення цін

Антимонопольний комітет України (АМКУ) з'ясовує причину підняття цін на цифрові ТБ-тюнери.

«Антимонопольний комітет України у зв’язку зі зверненнями та скаргами громадян для з’ясування питання завищених цін на телевізійні тюнери, які можуть приймати цифрове ефірне телебачення у стандарті DVB-T2 (MPEG-4), надіслав вимоги ТОВ «Розетка.УА», ТОВ «Сав-Дістибьюшн», ТОВ «Дієса», ТОВ «Алло», ТОВ «Комфі Трейд» та іншим мережам», - зазначається у повідомленні на сайті відомства в понеділок, 1 жовтня.

У відомстві додали, що питання цін на такі тюнери є надзвичайно важливим і будь-які зловживання у цій сфері, у разі їх наявності, є неприпустимими.

Нагадаємо, з 1 вересня Україна розпочала перехід на цифрове мовлення. 1 вересня КРРТ за рішенням уряду вимкнув частину аналогових передавачів, залишивши аналогове мовлення на прикордонних з Росією територіях, а також для компаній, що не мають ліцензій на цифрове мовлення і для НСТУ. При цьому КРРТ вимкнув аналогове телебачення попри заборону суду.

Цифровим мовленням в Україні керує приватна компанія, зареєстрована на Кіпрі, яка не забезпечила належного покриття цифровим сигналом території України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук