АМКУ порадив мобільним операторам відмовитися від 4-тижневих тарифних планів

Регулятор вважає їх незаконним

Антимонопольний комітет (АМКУ) рекомендував мобільним операторам відмовитися від чотиритижневих тарифний планів. Про це повідомила державна уповноважена АМКУ Марія Процишен у Facebook.

«Сьогодні (4 липня, - ред.) після обговорення АМКУ надав всім трьом операторам мобільного зв'язку – «Київстар, «Vodafone Україна» і lifecell – рекомендації, в яких йдеться про необхідність припинення дій, які містять ознаки порушення, передбаченого статтею 1 Закону «Про захист від недобросовісної конкуренції», – написала вона.

Поради стосуються скасування розрахункового періоду пакета послуг на чотири тижні, який, на переконання АМКУ, «позбавляє споживачів можливості зіставлення цін різних тарифних планів з різними розрахунковими періодами, зокрема, в кожному тарифному плані/пакеті послуг інформувати споживачів про розрахункову вартість за день».

Окрім того, регулятор радить утриматися від вчинення таких дій з ознаками порушення в майбутньому.

Про розгляд і способи виконання рекомендацій оператори повідомлять комітету протягом 30 днів.

Як писав ZAXID.NET, восени 2018-го оператори мобільного зв’язку запровадили чотиритижневі тарифні плани – фактично замість календарного місяця в 30-31 день плату стягують за 28 днів. Таким чином у році «з'явився» додатковий місяць і відповідно абоненти замість 12 абонплат зобов'язані платити 13 разів.

Опісля Антимонопольний комітет України порушив провадження проти «Київстар», Vodafone і lifecell за ознаками порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук