АМКУ визнав неправомірним збір комісії при оплаті комунальних послуг

ЕкономікаАндрій Стець, 3 листопада 201617800
АМКУ визнав неправомірним збір комісії при оплаті комунальних послуг
Збір банківської комісії при оплаті компослуг визнали неправомірним

Антимонопольний комітет України (АМКУ) виявив неправомірність сплати громадянами комісії в банку або поштовому відділенні при оплаті послуг ЖКГ, оскільки дані витрати закладені в тарифи. Як повідомила прес-служба АМКУ, про це йдеться у схваленій 1 листопада звіті про результати дослідження ринку послуг з прийому готівкових платежів від фізичних осіб за житлово-комунальні послуги.

«Споживач сплачує комісійну винагороду за прийом платежів двічі - її закладено в тариф на послугу ЖКГ, а також за послуги банку чи «Укрпошти» відповідно до встановлених ними тарифів», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим, якщо постачальник комунальних послуг уклав договір і сплачує банку або «Укрпошті» витрати на прийом платежів, споживачам все одно доводиться платити комісію двічі.

Прес-служба зазначила, що звіт підготовлено за результатами дослідження, яке проводилося у зв'язку з численними зверненнями громадян до органів АМКУ і охоплювало 2015 рік і п'ять місяців 2016 року.

До слова, в Україні заборгованість з виплати за житлово-комунальні послуги, включаючи електроенергію, на кінець вересня становить понад 15 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук