АМКУ запідозрив вісім облгазів у махінаціях з закупівлями газових лічильників

Антимонопольний комітет України розслідує порушення законодавства про захист економічної конкуренції низкою облгазів, в тому числі й «Львівгазом»

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 2 вересня 201834621

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розслідує можливі порушення законодавства про захист економічної конкуренції вісьмома облгазами через їхні махінації з продажем газових лічильників населенню. У списку можливих порушників є, зокрема, три облгази західної України.

Як повідомила прес-служба АМКУ, до комітету поскаржилися підприємці і компанії, що продають газові лічильники населенню. Вони зазначили, що облгази проводили тендери на закупівлю лічильників з дотриманням принципу конкурентної переваги. Однак порушення полягає в тому, що облгази відмовляли споживачам у встановленні лічильників виробництва одних суб’єктів господарювання, взамін пропонуючи лічильники іншого виробника.

Скарги надійшли на «Львівгаз», «Івано-Франківськгаз», «Чернівцігаз», «Вінницягаз», «Дніпрогаз», «Сумигаз», «Харківміськгаз» і «Чернігівгаз».

В Антимонопольному комітеті вважають, що такі дії облгазів можуть призвести до обмеження конкуренції на ринку продажу лічильників природного газу та до утиску інтересів споживачів. Відтак там відкрили справу про порушення цими облгазами законодавства про захист економічної конкуренції і почали збирати й аналізувати докази. Крім того, в АМКУ пообіцяли перевірити інших операторів газорозподільних систем на предмет таких порушень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук