АМКУ змусив «Київстар» знизити тарифи дзвінків на стаціонарні телефони

ЕкономікаРоман Ганкевич, 27 квітня 201713140
АМКУ змусив «Київстар» знизити тарифи дзвінків на стаціонарні телефони
фото Телеграф
Київстар змусили знизити тарифи для дзвінків на стаціонарні телефони

ПрАТ «Київстар» запустить тарифи зі зменшеними розцінками для дзвінків на стаціонарні телефони відповідно до рекомендацій Антимонопольного комітету України. Відповідне ріщення було ухвалене під час засідання 20 квітня, повідомляє прес-центр Антимонопольного комітету України.

У відомстві пояснили, що рекомендували мобільному операторові ввести тарифні плани, у яких би прирівнювалися тарифи на вихідні дзвінки власних абонентів на телефонні номери абонентів мобільного зв’язку та на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України. Це необхідно зробити для забезпечення рівних умов до застосування рівнозначних угод зі споживачами.

Таким чином АМКУ схвалив рекомендації «Київстару» щодо припинення дій, які містять ознаки зловживання монопольним становищем. Зокрема, ці зловживання передбачають встановлення на економічно необгрунтованому рівні тарифів на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України.

«Станом на 26.04.2017 року ПрАТ «Київстар» вже повідомило АМКУ про виконання рекомендацій, а саме, про внесення змін до умов надання та підключення тарифних планів «Комфорт», «Комфорт+» та «Ультракомфорт» для абонентів передплаченого зв’язку, які забезпечують виконання наданих рекомендацій», - наголосили у комітеті.

Відповідно до рішення, «Київстар» повідомив абонентам передплаченого зв’язку про прирівняну вартість вихідних дзвінків на телефонні номери абонентів мереж інших операторів рухомого (мобільного) та фіксованого зв’язку України, яка в межах наданих 30 хвилин складе 16 копійок, а поза межами використання наданих хвилин – 74 копійки, що майже вдвічі нижче від попередньо встановленої вартості хвилини дзвінка на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України.

Раніше також інформували, що Антимонопольний комітет України оштрафував ПрАТ «Київстар» за ненадання інформації на вимогу державного уповноваженого комітету у встановлений ним термін. Згідно з релізом АМКУ, «Київстар» сплатив 43,5 тис. грн штрафу. Антимонопольне відомство також вказало, що вимога держуповноваженого датована 22 квітня 2016 року, але її зміст не оприлюднили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук