АМКУ зобов’язав виробників пояснити, яким чином вони продають сигарети одній компанії

ЕкономікаО.Г., 2 жовтня 20159200

Антимонопольний комітет України під час дослідження ринку тютюну встановив, що минулоріч 100% вироблених в Україні тютюнових виробів було продано одній компанії - ТОВ «Торгова компанія «Мегаполіс-Україна».  Водночас ліцензію на право оптової торгівлі тютюновими виробами станом на липень цього року мала 31 компанія.

Згідно з повідомленням на сайті відомства,  АМКУ надав обов’язкові для розгляду рекомендації чотирьом виробникам тютюнових виробів та офіційним дистриб’юторам виробників. До 1 листопада цього року вони  повинні  оприлюднити у відкритих інформаційних джерелах умови відбору компаній, які мають ліцензії на право оптової торгівлі тютюновими виробами, для поставки та дистрибуції  тютюнових виробів.

Мова йде про компанії ПАТ «ФіліпМорріс Україна»,  ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна», ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна», ПАТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна», ПзІІ «Імперіал Тобако Юкрейн» та ПАТ «А/Т тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки».

Нагадаємо, АМКУ вже надавав рекомендації «Мегаполіс-Україна» дотримуватися умов ринкової конкуренції наприкінці квітня 2014 року.

Як повідомляли «Наші гроші», «Мегаполіс-Україна» належить до групи компаній «Меркурій», російського олігарха Ігоря Кесаєва. Також  бізнесмен є одним із власників російського виробника зброї – заводу імені В. О. Дегтярева.

«Мегаполіс-Україна» вийшла на український ринок оптової торгівлі тютюновими виробами наприкінці 2010 року і за короткий час монополізувала цей ринок. «Мегаполіс» також  є найбільшим дистрибутором сигарет в Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук