Андрій Курков запрезентував у Львові нову книжку «Шенгенська історія»

КультураМарічка Крижанівська, 21 жовтня 2016, 18:15 906 0

Його твори – у топ-десятці бестселерів Європи, їх перекладено на 36 мов світу. Український письменник Андрій Курков у Львові влаштував першу презентацію нового роману «Шенгенська історія».

Частину свого нового роману «Шенгенська історія» Андрій Курков писав у Львові. Тому й першу презентацію зробив саме у цьому місті. А ще зі Львовом літератора пов'язує творчість попередніх років.У 2012-му автор написав «Львівська гастроль Джимі Хендрікса» і тепер анонсує наступний твір.

«Я знайшов собі знову львівську тему для документальної книжки, навіть дві. Одна з них буде знову про хіпі, але документальна для австрійського видавництва про радянський період львівських хіпі», – розповів Андрій Курков.

Андрія Куркова називають найвідомішим українським літератором і кіносценаристом у світі. Він – член Європейської кіноакадемії, активний прихильник Майдану, несе проукраїнську позицію у світ, а ще – відкрита щира людина.

Цей автор настільки популярний у Західній Європі, що його книжки розвішані у трамваях Австрії і Швейцарії.

«Вперше це було у місті Берн, Швейцарії, там книжки підвішували в трамваях на рейках, за які триматися, і люди могли читати стоячи», – згадав письменник.

Свій новий роман «Шенгенська історія» Андрій Курков найперше запрезентував у Львові, у кав'ярні «Вірменка».

«У романі один із персонажів, якого звати Кукутіс, був першим литовцем, який перейшов кордон, коли кордону вже зник – опівночі 21 грудня 2007 року. Головні герої – литовці, не головні – французи, англійці, серби, боснійці, румуни, тобто вся Європа. І в цій Європі не вистачає українців, і вони з'являться там скоро, коли буде безвізовий режим», – пояснив автор.

Наразі є лише сигнальний примірник «Шенгенської історії». Тираж російською мовою з'явиться у продажу уже днями. А переклад українською мовою побачить світ за 5 місяців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук