Андрій Садовий зустрівся з десятьма найкращими вчителями України

СуспільствоАндрій Дрозда, 15 вересня 20186561
Мер Львова обговорив з вчителями розвиток освіти в Україні

У суботу, 15 вересня, мер Львова Андрій Садовий зустрівся із учасниками півфіналу конкурсу на визначення найкращого вчителя України – Global Teacher Prize Ukraine.

За повідомленням прес-служби ЛМР, десятеро претендентів на звання найкращого вчителя України приїхали до Львова для участі в роботі 3-денного в командного асесмент-центру, який стане черговим етапом відбору для учасників конкурсу. Перед початком заходів вчителі поспілкувалися з мером Львова про розвиток освіти в Україні.

«Для Львова велика честь, що сюди приїхали найкращі вчителі країни. Ми робимо все можливе, щоб освітяни почувалися гідно. Переконаний, що середня зарплата вчителя в Україні має бути на рівні середньої зарплати у сфері ІТ. Це змінить ставлення до професії і дасть можливість збудувати успішну країну», – поділився міркуваннями Андрій Садовий.

Усі фото Маркіяна Лисейка

Мер Львова розповів про освітні ініціативи, які запроваджує місто. Зокрема, йшлося про впровадження інноваційних технологій у процес навчання, а також про ініціативу міста щодо щорічного відзначення100 найкращих вчителів преміями від міста по 25 тис грн.

«Ми зараз масово закуповуємо мультиборди в школи, купили 3D-принтери. Важливо рухатися вперед разом з усім світом і створювати можливість для вчителя все краще й фаховіше доносити інформацію до дітей», – розповів Андрій Садовий.

Нагадаємо, що щорічний конкурс на звання найкращого вчителя у світі Global Teacher Prize проводять від 2014 року. Переможець конкурсу отримує премію у сумі 1 млн доларів. Українські вчителі теж беруть участь у конкурсі.

Національну премію Global Teacher Prize Ukraine започаткувала громадська спілка «Освіторія». Її переможець отримує винагороду у сумі 250 тис. грн, а також рік безкоштовного підвищення кваліфікації та поїздку на Global Education and Skills Forum 2019 в Дубай. Минуло року переможцем національного конкурсу став чернівецький учитель фізики й асторонімії Паул Пшенічка.

Цьогоріч до Топ-10 найкращих вчителів України увійшли:

Людмила Боднарюк - учителька мистецтва, м. Виноградів
Олеся Браташ - учителька української мови та літератури, смт. Добротвір Львівської області
Юрій Гайдученко - учитель української мови та літератури, м. Київ
Наталія Голоднюк - учителька англійської мови, м. Сміла
Олександр Жук - учитель інформатики, м. Запоріжжя
Олександр Лисич - с. Чорнотинці Чернігівської області
Богдан Портяний - учитель географії та правознавства, м. Горішні Плавні
Наталія Рудніцька - учителька зарубіжної літератури, м. Кам’янець-Подільський
Світлана Стельмах - учителька історії, м. Херсон
Олександр Черкас - учитель української мови та літератури, м. Київ

Оцінює претендентів та обирає переможця експертне журі. Впродовж 3-х днів роботи асесмент-центру у Львові учасники конкурсу презентуватимуть свої проекти, працюватимуть у команді, відвідуватимуть майстер-класи та бізнес-сніданки з успішними і відомими українцями.

Також у неділю, 16 вересня, заплановано ряд відкритих подій, які може відвідати кожен охочий:

11.30 – прес-конференція Топ-10 та членів журі у дворику Копальні кави
16.30 – майстерки від Топ-10 «Прокачаймо той Львів» для вчителів і членів журі
18.30 – учительська сальса на площі Ринок

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук