Антимонопольний комітет дозволив азербайджанцям купити Vodafone Ukraine

Антимонопольний комітет дозволив азербайджанцям купити Vodafone Ukraine
Антимонопольний комітет дозволив азербайджанській компанії Bakcell купити Vodafone Ukraine

Антимонопольний комітет України ухвалив рішення надати дозвіл азербайджанській компанії Bakcell придбати понад 50% акцій Preludium B.V., що дозволить їй стати опосередкованим власником мобільного оператора Vodafone Ukraine. Про це в четвер, 24 жовтня, повідомили на сайті Антимонопольного комітету.

Bakcell отримає контроль над Vodafone Ukraine опосередковано, через купівлю контролю над голландською компанією Prelludium B.V. Саме вона є стовідсотковим власником Vodafone Ukraine.

Компанія Bakcell була заснована у 1994 році, ставши першою азербайдзанською компанією, що надає послуги мобільного зв’язку. Охоплює 93% території країни і 99% населення Азербайджану, обслуговуючи понад 3 млн осіб. Інформації про власників Bakcell у відкритих джерелах немає.

Компанія Vodafone Ukraine – другий за величиною мобільний оператор в Україні. Входить до групи МТС, в якій мажоритарним акціонером є російський бізнесмен Володимир Євтушенков. Обслуговує 19,7 млн ​​абонентів. Чистий прибуток в 2018 році становив 1,8 млрд грн, дохід – 12,8 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук