Азербайджанська компанія Bakcell подала заявку на придбання «Vodafone Україна»

Інформації про бенефіціарних власників Bakcell у відкритих джерелах немає

«Vodafone Україна» можу купити компанія з Азербайджану

Другого за величиною мобільного оператора в Україні – «Vodafone Україна» – планує поглинути компанія Bakcell з Азербайджану. Про це в коментарі Liga.tech повідомила держуповноважена Антимонопольного комітету Марія Процишен.

Вона підтвердила, що до АМКУ надійшла заявка на концентрацію «ВФ Україна» (Vodafone Ukraine) від компанії Bakcell (Баку).

У компанії Vodafone цю інформацію поки ніяк не коментують.

Раніше була інформація, що українським оператором Vodafone зацікавилися інвестори з Азербайджану. Улітку повідомляли, що до української компанії прицінюється інший гравець з Азербайджану – Azercell, але компанія пізніше цю інформацію заперечила.

Компанія Bakcell – оператор мобільного зв'язку та провідний провайдер мобільного інтернету в Азербайджані. Вона була заснована 1994 року і була спільним підприємством уряду і приватної ізраїльської компанії GTIB. Наразі у відкритих джерелах немає точних даних, хто є основним власником Bakcell. Нині компанія контролює 30% відповідного ринку в Азербайджані.

Компанія «Vodafone Ukraine» обслуговує 19,7 млн ​​абонентів. Чистий прибуток в 2018 році становив 1,8 млрд грн, дохід – 12,8 млрд грн.

Компанія входить до групи МТС (через дві проміжні юрособи – люксембурзьку Allegretto Holding S.a.r.l. і нідерландську Preludium B.V.), в якій мажоритарним акціонером є російський бізнесмен Володимир Євтушенков.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук