Антимонопольний комітет оштрафував «Укрспирт» на 33 млн грн

«Укрспирт» встановлював для покупців різні ціни на продукцію без об’єктивно виправданих причин.

ЕкономікаЮрій Братюк, 20 грудня 20186770

У четвер, 20 грудня, антимонопольний комітет оштрафував держпідприємство «Укрспирт» на 33 млн грн за зловживання монопольним становищем.

Про це повідомив на своїй сторінці у Fаcebook голова АМКУ Юрій Терентьєв. Він заявив, що «Укрспирт» встановлював для покупців різні ціни на спирт етиловий ректифікований без об’єктивно виправданих причин. Зокрема, аналіз показав, що ціна, встановлена «Укрспиртом», не залежала від обсягів закупівлі спирту за інших однакових умов договорів.

АМКУ дійшов висновку, що «Укрспирт» безсистемно та непрозоро встановлював умови надання знижки та безпідставно скасовував окремі умови надання знижки для окремих покупців. Також держпідприємство знижувало та встановлювало ціни у різних розмірах в різні періоди. Згідно з висновком Антимонопольного комітету, такі дії «Укрспирту» можуть призвести до обмеження конкуренції та завдають шкоди інтересам покупців.

Нагадаємо, що 18 червня, Державна фіксальна служба України оштрафувала підприємство «Укрспирт» на 186,9 млн грн. Сума була стягнута у судовому порядку через заборгованість Укрспирту, яку підприємство відмовилося сплачувати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук