Антимонопольний комітет перевірить авіаперевізників через нові вимоги до багажу

Запровадження нових умов до перевезення багажу ніяк не вплинуло на ціну квитків та якість послуг

ЕкономікаЮрій Братюк, 28 березня 20191700

Антимонопольний комітет відкрив справу щодо можливого порушення конкурентного законодавства в діях МАУ та інших авіаперевізників.

Про це повідомив голова Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький.

Зазначається, що перевізники знизили норми провезення ручної поклажі на всіх своїх рейсах. Згідно з новими правилами, пасажири з квитками, у вартість яких не входить перевезення зареєстрованого багажу, зможуть взяти з собою на борт літака 1 місце ручної поклажі вагою до 7 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см, а також верхній одяг і парасольку.

В обґрунтуванні таких змін компанії посилаються на необхідність забезпечення дешевизни квитків. Проте чиновник АМКУнаводить у приклад МАУ і зазначає, що компанія ніколи не позиціонувала себе як перевізник-лоукостер. Більше того, запровадження МАУ нових умов до перевезення ручного багажу ніяк не вплинуло на ціну квитків та якість послуг.

Зазначається, що дослідження стосується не тільки ознак порушення конкурентного законодавства українською компанією МАУ, а й інших авіаперевізників, у т.ч. Ryanair та Wizz Air.

В АМКУ нагадали, що вчинення дій, визначених законом як недобросовісна конкуренція, тягне за собою накладання штрафу у розмірі до 5% доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) суб'єкта господарювання за останній звітній рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук