Антимонопольний комітет рекомендував виробникам знизити ціни на гречку

ЕкономікаРоман Ганкевич, 29 грудня 20147501
Антимонопольний комітет рекомендував виробникам знизити ціни на гречку

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував 48 виробникам знизити оптово-відпускні ціни на гречану крупу. Про це йдеться у повідомленні АМКУ, оприлюдненому на сайті відомства.

"Антимонопольний комітет України рекомендував 48 виробникам гречаної крупи вжити заходів щодо встановлення оптово-відпускних цін на крупу на рівні, який існував би в умовах значної конкуренції на ринку", - йдеться у повідомленні відомства.

Посилаючись на дані Міністерства економічного розвитку і торгівлі, в АМКУ зазначили, що станом на 19 грудня середні роздрібні ціни на гречку в порівнянні з 28 листопада 2014 року зросли на 53,6% (з 11,14 грн/кг до 17,12 грн/кг).

Найбільше зростання роздрібних цін спостерігалося у Вінницькій (73,6%), Закарпатській (74%), Миколаївській (67,77%), Полтавській (67,6%), Херсонській (79,9%) і Чернігівській областях (66%).

"Таке зростання роздрібних цін на крупу гречану пов'язано із зростанням оптово-відпускних цін на цей товар", - зазначив комітет.

За інформацією консалтингових агентств, за період з 21 листопада по 19 грудня оптово-відпускні ціни на крупу гречану зросли вдвічі.

Про результати розгляду цих рекомендацій підприємства повинні повідомити АМКУ в десятиденний строк з дня їх отримання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук