«Антонов» планує будувати нові літаки у Саудівській Аравії

На заводі, який збудують за три роки, збиратимуть літаки Ан-132

У другій половині 2018 року ДП «Антонов» планує побудувати перші серійні літаки Ан-132, а за три роки – звести в Саудівській Аравії завод зі спільного виробництва цих літаків. Про це заявив директор програми літаків Ан-132 Олександр Хохлов в інтерв’ю Liga.net.

«Будуть створені дві лінії збірки: у Києві і Саудівській Аравії. Лінія в Києві майже готова. Потрібні невеликі доопрацювання під випуск серійного літака. Поки в Саудівській Аравії буде будуватися завод, ми повинні зібрати в Києві і продати перші 20 літаків. Після закінчення будівництва заводу літаки будуть вироблятися як у Києві, так і у Саудівській Аравії», – розповів Хохлов.

За його словами, через три-чотири роки виробництво повинно вийти на мінімальний темп – 12 літаків на рік на кожній лінії. У базовій комплектації літаки коштуватимуть приблизно 30-35 млн доларів.

«Що стосується обсягів ринку, за даними наших саудівських партнерів, потреба їх силових відомств в літаках подібного класу – 80 літаків. Потреба всього ринку Близького Сходу – 250-260 літаків. Також в найближчі 10 років ми розраховуємо замінити застарілі Ан-32, які експлуатуються в Індії, на нові Ан-132. Це ще більше 100 літаків», – додав Хохлов.

Повідомляється, що літаки Ан-132 будуть оснащені канадськими двигунами компанії Pratt & Whitney.

До слова, Ан-132Д – перший літак в лінійці Антонова без російських комплектуючих, здійснив перший політ 31 березня 2017 року.

Раніше був підписаний меморандум про намір спільного виробництва 80 літаків Ан-132 для Саудівської Аравії. Частина літаків буде вироблятися в Україні, але одночасно з цим в Саудівській Аравії будуть створюватися потужності для виробництва цього літака і компонентів на території королівства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук