«Антонов» разом зі швейцарцями випускатиме гібридні дрони

ЕкономікаАндрій Стець, 17 липня 20184881
«Антонов» разом зі швейцарцями випускатиме гібридні дрони
фото ЕРА
ДП «Антонов» братиме участь у розробці планера цих літальних апаратів, виготовленні дослідних зразків, проведенні їх випробувань

Українське ДП «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборонпром», та швейцарська компанія AIR-ION TECHNOLOGIES SA починають співробітництво за програмою створення гібридних та повністю електричних безпілотних літальних апаратів. Про це йдеться у повідомленні ДП «Антонов» у Facebook.

«В ході міжнародного аерокосмічного салону Фарнборо-2018 17 липня ДП «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборонпром», та швейцарська компанія AIR-ION TECHNOLOGIES SA підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо налагодження партнерства у розробці, випробуваннях, сертифікації та серійному виготовленні гібридних та повністю електричних безпілотних літальних апаратів (БПЛА) на базі модульної уніфікованої багатофункціональної платформи розробки компанії «AIR-ION TECHNOLOGIES SA» для виконання різноманітних цивільних та військових задач», - йдеться у повідомленні.

Попередньо заплановано виробництво чотирьох типів БПЛА з максимальною злітною вагою 1500 кг та крейсерською швидкістю 185 км/год.

Документ передбачає кілька етапів співробітництва, на першому з яких партнери проведуть дослідження світових технологій та ринку щодо застосування електричних БПЛА в якості повітряного таксі, а також гібридних БПЛА в інших цивільних та військових цілях.

ДП «Антонов» братиме участь у розробці планера цих літальних апаратів, виготовленні дослідних зразків, проведенні їх випробувань, сертифікації, а в перспективі на виробничих потужностях ДП «Антонов» планується налагодити лінію з серійного виробництва БПЛА.

Зазначається, що відповідно до існуючих прогнозів, світовий ринок цивільних БПЛА в якості електричних повітряних таксі, для охорони державних кордонів, патрулювання, завдань забезпечення безпеки, служб з надзвичайних ситуацій, логістики та інших зросте з 17,8 млрд дол. США в 2017 році до 48,8 млрд дол. в 2023 році. Загальний об’єм ринку за цей період перевищить 215 млрд дол. США.

Об’єм ринку військових БПЛА протягом 2017-2027 рр. оцінюється в більше ніж 133 млрд доларів.

Зазначимо, що у травні цього року ДП «Антонов» підписало Меморандум про співпрацю з Turkish Aerospace Industries (TAI) задля розробки та виробництва різних модифікацій БПЛА, в тому числі й ударних, для потреб Збройних сил України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук