«Антонов» виходить зі складу спільного українсько-російського підприємства

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 14 вересня 20152520

Уряд України погодився з пропозицією Мінекономрозвитку і Державного авіабудівного концерну (ДАК) «Антонов» про вихід цього концерну зі спільного українсько-російського підприємства ТОВ «ОАК-Антонов».

«Державному авіабудівному концерну «Антонов» вжити заходів із забезпечення виходу концерну з... ТОВ «ОАК-Антонов», — йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів від 8 вересня.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», ДАК «Антонов» і російська «Об’єднана авіабудівна компанія» (ОАК) підписали угоду учасників СП у жовтні 2010 року в Києві під час 7-го засідання комітету з економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії за участі прем’єр-міністрів країн.

Згідно з озвученими раніше даними сторонами, сторони, які створюють спільне підприємство на паритетних умовах, мали забезпечити координацію української і російської сторін за спільними програмами авіапрому, а також займатися питаннями маркетингу і післяпродажного обслуговування літаків. Спільна компанія також планувала зайнятися виробленням пропозицій щодо подальшої інтеграції авіапромів РФ і України в майбутньому, після завершення корпоратизації авіапрому України.

Згідно з даними бази «СПАРК-Інтерфакс», частки ДАК «Антонов» і ВАТ «ОАК» у «ОАК-Антонов» рівні – по 12,5 млн рублів, а раніше 100% власником компанії була російська «ОАК».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук