ArcelorMittal за рік отримав в Україні ₴2,7 млрд чистого прибутку

ЕкономікаРоман Ганкевич, 28 квітня 20173221
ArcelorMittal за рік отримав в Україні ₴2,7 млрд чистого прибутку
фото ArcelorMittal
У компанії весь прибуток мають намір спрямувати на розширення і оптимізацію виробництва

За підсумками роботи за 2016 рік ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримало майже 53 млрд грн чистого доходу від реалізації продукції. Чистий прибуток підприємства склав 2,7 млрд грн, повідомили в прес-службі підприємства.

Такі дані в компанії отримали за підсумками щорічних загальних зборів акціонерів. «За підсумками роботи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2016 році чистий доход від реалізації продукції становив 52,96 млрд грн, чистий прибуток становив 2,7 млрд грн. За результатами затвердження порядку розподілу прибутку прийнято рішення спрямувати прибуток, отриманий за результатами фінансово-господарської діяльності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2016 році, в розвиток виробництва», - йдеться в повідомленні.

Також інформують, що на зборах акціонерів затверджено нову редакцію статуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», положення про загальні збори акціонерів і положення про Наглядову раду.

Слід зазначити, що наприкінці січня у компанії заявили про готовність інвестувати майже $400 млн у розширення діяльності в Україні, що сприятиме створенню більше 30 тис. додаткових робочих місць. Як зазначається, інвестиційна програма ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» охоплює всі ключові напрямки діяльності підприємства - від охорони праці до впровадження нових технологій. Основні завдання програми - зберегти обсяги виробництва, підвищити продуктивність і знизити промислове навантаження на екологію Кривого Рогу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук