«Ашан» викупив торгову мережу гіпермаркетів «Караван»

ЕкономікаРоман Ганкевич, 21 червня 20175380
Таким чином «Ашан» збільшив кількість своїх торгових точок до 20 по всій Україні

Мережа гіпермаркетів «Ашан Рітейл Україна» підписала угоду про викуп активів мережі гіпермаркетів «Караван». Про це повідомляється на сайті «Ашану».

Мережа «Караван» налічує 9 гіпермаркетів в Україні. «Завдяки викупу мережа «Ашан» посилить свою присутність у Києві, а також буде присутньою у чотирьох нових містах – Харкові, Дніпрі, Житомирі та Чернівцях», - сказано у повідомленні.

Загальна площа гіпермаркетів «Каравану» становить 58 тис. м2. У прес-службі компанії «Ашан Рітейл Україна» заявили, що угода отримала схвалення Антимонопольного комітету України.

Слід зазначити, що «Ашан Рітейл Україна» входить до складу Auchan Holding і об'єднує сімейних акціонерів та співробітників. В Україні управління гіпермаркетами «Ашан» здійснюється через ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» (Київ), яке було створено в 2007 році. Перший гіпермаркет в Україні відкрили наприкінці березня 2008 року, зараз мережа нараховує 11 гіпермаркетів в Україні.

Мережу «Караван» в Україні з жовтня 2003 року розвивали Сергій Хрипков і Андрій Гордієнко. На сьогодні мережею керує ТОВ «Група рітейлу України» (ГРУ, Київ), яка відповідно до держреєстру належить кіпрській «Ронгейт Холдінгс Лімітед», кінцевим бенефіціарним власником якої зазначений кіпріот Сімеон Сімеон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук