Автор логотипа «Укроп» передасть кошти за нього дитячим будинкам

Питання авторських прав художник вважає вичерпаним

КультураК.С., 24 червня 201511650
Автор логотипа «Укроп» передасть кошти за нього дитячим будинкам

Політична партія «Укроп» і український художник Андрій Єрмоленко врегулювали питання авторських прав на символіку партії. 

«Андрій Єрмоленко погодився передати «Укроп» цей символ. Практично безкоштовно. Сума – 1 гривня. При цьому домовились про подальше співробітництво», – зазначив один із лідерів партії «Українське об’єднання патріотів – «Укроп» Геннадій Корбан.

Автор символіки «Укроп» Андрій Єрмоленко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що логотип буде змінений, щоб не асоціювався з шевроном, який носять на передовій. Крім того частину коштів, які він буде отримувати за договором про співробітництво, він передаватиме дитячим будинкам.

Нагадаємо, що Андрій Єрмоленко заявив, що зареєстрована 15 червня партія «Укроп» незаконно використала логотип його авторства. 

«Авторські права порушуються кожний день і якщо всі будуть мовчати, то так буде і далі. Ми знаходимо в собі сили боротися за те, що митець своїми руками створює. Якщо це когось не влаштовує, то можете просто мовчати, та не лити бруд. А боротьба за авторське право була, є та буде проводитися й надалі», - написав Андрій Єрмоленко сьогодні, повідомивши водночас, що питання навколо шеврону вичерпане.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук