Азаров наказав викласти Податковий кодекс в Інтернет

Економіка8 грудня 20103041

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив профільним міністерствам і відомствам невідкладно розробити відповідні нормативні акти щодо забезпечення введення в дію Податкового кодексу. Про це глава уряду повідомив 8 грудня під час засідання Кабінету міністрів України.

Про це ZAXID.NET повідомили в Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ.

«Вчора я підписав розпорядження про негайну розробку всіма міністерствами і відомствами, яких це стосується, нормативних актів, що забезпечать введення в дію Податкового кодексу», - відзначив Микола Азаров, підкресливши, що саме вони мають забезпечити ефективне управління ризиками, які неминуче виникають у ході реформи.

«Якнайшвидше треба надрукувати необхідну кількість примірників Податкового кодексу, супутніх нормативних документів, викласти їх в Інтернет і організувати інтерактивне вивчення нового податкового законодавства», - розпорядився він, зазначивши, що незважаючи на дефіцит часу це не повинно позначитись на якості підготовлених документів та своєчасності їх подання до Кабінету Міністрів.

Микола Азаров також доручив Міністерству фінансів та Державній податковій службі України невідкладно організувати навчання працівників податкової служби та провести широку роз’яснювальну роботу серед платників податків. «Найближчими місяцями головним змістом роботи цих служб повинні стати консультативні послуги, а не фіскальні вимоги», - наголосив він.

Нагадаємо, Верховна Рада України 2 грудня на вечірньому засіданні прийняла Податковий кодекс з пропозиціями, поданими президентом України Віктором Януковичем.

«Голос України» оприлюднив нову редакцію Податкового кодексу 4 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Lotos007 8 грудня 2010, 14:10

  ДОРОГА ЛОЖКА К ОБЕДУ. Жалко, что едва не к поминальному… 1.Веб-сайт. Официальный. Простой в пользовании. Сам НК плюс сопутствующие. 2.Достаточное место (2стр.А4) для ПРЕДЛОЖЕНИЯ по разделам НК. Но лучше -поЗАКОННО. 2.1..Плюс краткое «итого» от изложенного автором, по трем составляющим РНБО: 1.финансовые войны, 2.потеря конкурентоспособности страны, 3.социальное противостояние от внесения такого предложения (мнения). 3.Сроки обсуждения. 4.Реклама, выдержки в печати. Рассмотреть таким же образом возобновление финансовых вариантов производства, в рамках экономической реформы при принятии Кодекса. Это приблизит людей и уменьшит страх от голословных нанятых «крикунов» и таких же СМИ. Написав НК в «Голосе Украины» не удосужились написать простого(?) - ОБСУЖДЕНИЕ. А ведь чорна фарба – это венки простых людей, которые никакого порой отношения и к бизнесу-то не имеют, даже бумажному.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук