Азаров обіцяє податкові канікули

Економіка22 червня 20101531

Проект Податкового кодексу України передбачає протягом трирічного періоду перехід на єдиний бухгалтерський і податковий облік. Про це 22 червня на прес-конференції, присвяченій 100 дням роботи Уряду, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров. Він підкреслив, що основна ідея Податкового кодексу - зменшення податкового тиску на реальний сектор економіки.

"Основна ідея - це зменшення податкового тиску на бізнес. Причому на бізнес, який працює "по-світлому", підкреслюю: "по-світлому". І тут Податковий кодекс ставить просте завдання: протягом трьох років перейти на єдиний бухгалтерський облік, щоб не було подвійної бухгалтерії", - підкреслив Микола Азаров.

Як повідомили ZAXID.NET в Департаменті інформації та масових комунікацій, Азаров також зазначив, що для малого бізнесу, річні доходи якого не перевищують 300 тисяч гривень, Податковий кодекс передбачає п'ятирічні податкові канікули. За його словами, зменшення податкового тиску на бізнес, який працює "по-світлому", буде компенсовано за рахунок тих, хто зараз взагалі не платить податки. "Якщо ми йдемо на зниження податкового тиску, то розраховуємо, що компенсувати доходи, які "випадають", мають ті, хто зараз взагалі нічого не платить", - підкреслив глава уряду, додавши, що Податковий кодекс створює прозорі умови для ведення бізнесу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Vladisalav 16 лютого 2011, 16:07

  С налоговыми каникулами не так просто. Там одно рукой дают, а другой забирают. Обратите внимание: http://www.kapitalizator.com/podatkovi-kanikuly-vtratyly-pryvablyvist-bezperspektyvnist-punktu-154-6-podatkovoho-kodeksu-ukrayiny

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук