Азаров очікує місію МВФ у вересні

Економіка21 червня 20114260

Місія МВФ прибуде в Україну для чергового перегляду програми співпраці stand by у вересні цього року, прогнозує прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Я думаю, у вересні місія приїде в Україну, і ми всі питання розглянемо", - сказав він журналістам у Києві у вівторок, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, в даний час головним завданням є стабілізація цінової ситуації та недопущення зростання інфляції.

В кінці липня 2010 року МВФ вирішив відновити співпрацю з Україною за новою програмою stand by на SDR10 млрд (близько $ 15,6 млрд). Тоді ж Київ отримав перший транш у розмірі SDR1, 25 млрд. У грудні 2010 року МВФ вирішив виділити Україні другий транш кредиту stand by у розмірі SDR1 млрд (близько $ 1,5 млрд).

Програма stand by передбачала виділення Україні щоквартально ще восьми траншів, починаючи з середини березня 2011 року, у разі успішного продовження співпраці. Їх обсяг складає по SDR1 млрд кожен за винятком останнього в розмірі SDR0, 75 млрд.

МВФ очікує від України затвердження пенсійної реформи та розв'язання проблеми занижених тарифів на газ для населення, щоб прийняти рішення про виділення чергового траншу за програмою stand by.

Урядовий законопроект щодо пенсійної реформи парламент схвалив у першому читанні 16 червня.

17 червня міністр фінансів Федір Ярошенко та міністр палива та вугільної промисловості Юрій Бойко провели консультації з в.о.голови МВФ Джоном Лімпскі у Вашингтоні. За їх підсумками було заявлено про необхідність рішучої політики реформ і продовження співпраці з фондом в найближчі місяці без вказівки додаткових подробиць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук