Азаров планує залучити 100 млрд грн додаткових інвестицій

Економіка2 лютого 20110

2 лютого Кабінет Міністрів України на засіданні розгляне Програму розвитку інвестиційно-інноваційної діяльності на 2011 рік і на період до 2015 року. Про це повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

Як поінформували ZAXID.NET у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМ, Микола Азаров наголосив, що державна підтримка – лише каталізатор для залучення приватних інвестицій; основний ресурс модернізації – власні кошти компаній, залучені кошти, у тому числі банківські кредити, ресурси міжнародних фінансових організацій.

«Ми прогнозуємо, що в результаті наших дій тільки в 2011 році ми зможемо залучити додатково 100 млрд. грн. інвестицій, що забезпечить додатковий приріст ВВП на 1,5-2,5% до прогнозованого», - повідомив прем’єр-міністр, додавши, що система державних стимулів повинна дати можливість залучити на кожну гривню державних коштів від 4 до 6 гривень приватних інвестицій.

Таким чином, за словами Миколи Азарова, будуть створені так звані точки росту, які стануть базою для розвитку високотехнологічних галузей і для регіонального розвитку.Микола Азаров наголосив, що основним пріоритетом програми модернізації є підвищення енергоефективності, оскільки показник енергоємності ВВП України є одним з найвищих у світі, і у 2,5 рази вищим за середній рівень енергоємності ВВП у розвинених країнах. За його словами, концентрація інвестицій на інноваційних проектах повинна сприяти зростанню промислового виробництва, підвищенню загальної продуктивності праці.

Крім того, як поінформував глава уряду, середньорічні темпи приросту промислового виробництва в 2011-2012 роках прогнозуються на рівні 7-8%, а в 2013-2015 роках – 9-10%. Частка машинобудування в загальній структурі промисловості повинна збільшитися до 20% в 2015 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук