Азаров розповів про те, що стримує розвиток української економіки

Економіка23 лютого 20116

Українські інвестори відчувають дефіцит привабливих фінансових інструментів, що стримує розвиток економіки, вважає прем'єр-міністр Микола Азаров.

"На перший план виходить завдання створити в державі ефективний фондовий ринок", - сказав він на засіданні Кабінету Міністрів у Києві в середу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Тільки впровадження в економічне життя сучасних реальних фінансових інструментів гарантує нам збільшення класу власників, формування справжнього середнього класу в Україні", - наголосив глава уряду.

За його словами, громадяни країни досі мають тільки два головні способи використовувати отримані доходи: щось купити або відкласти їх на банківський депозит.

"За 20 років незалежності ми так і не створили привабливих фінансових інструментів, які дали б можливість вільним грошам працювати і на економіку, і на їх власників", - констатував М.Азаров.

Він зазначив, що нагальним завданням є перехід до накопичувальної системи персональних пенсійних рахунків. "Пенсійні фонди, створення і роботу яких ми повинні забезпечити вже в 2013 році, - це і є один із фінансових інструментів для накопичення довгострокових ресурсів для розвитку економіки та гарантованих, застрахованих заощаджень - для людей", - сказав глава уряду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук