Банк «Львів» запрошує міжнародних інвесторів до Львова

Мета – збільшення фінансування малого бізнесу в Західній Україні

ЕкономікаНовини компаній, 1 березня 20184190
Банк «Львів» запрошує міжнародних інвесторів до Львова

«День інвестора», організований Банком Львів 21 лютого 2018 року. для обговорення питань фінансування малого бізнесу у Західній України, відвідало 15 учасників з 11 провідних міжнародних організацій, зокрема: Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), консалтингова компанія у сфері інвестицій Finance in Motion (Франкфурт), Нідерландський банк розвитку FMO, Німецько-Український фонд (НУФ), Інвестиційний фонд для країн, що розвиваються (Данія), бельгійський Incofin Investment Management, Північна екологічна фінансова корпорація (NEFCO), нідерладський Triodos Investment Management, інвестиційний менеджер Triple Jump (Амстердам) та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Здійснюючи управління мільярдами доларів по всьому світу задля підтримки діяльності, яка сприяє сталому економічному розвитку, ці інвестори визнають наявність великого ділового потенціалу місцевого бізнесу Західної України та пов'язані з цим інвестиційні можливості для цього регіону. Вони також відзначають, що малий та середній бізнес Західної України є таким, що найбільш динамічно розвивається на території України.

Банк Львів підтримує мікро-, малий та середній бізнес (ММСБ) в Західній Україні вже протягом більш як 20 років. Нещодавно банк оголосив про майбутній вхід у склад акціонерів «responsAbility»— міжнародного інвестора зі Швейцарії, який працює з ринками, що розвиваються.

Крім того, банк зараз в процесі налагодження співробітництва з іншими міжнародними інвесторами, які зацікавлені бізнесом в Україні. Тому і не дивно, що саме він став основним спонсором та організатором цього заходу. Оксана Бинзару з «Finance in Motion» зазначила:

«Ми бачимо велику можливість для розвитку ММСБ в Західній Україні, зокрема у Львові, та в інших західних областях. Надання підтримки ММСБ в сфері туризму, виробництва, сільського господарства та експорту чудово відповідає нашій місії підтримки розвитку місцевої економіки».

Багато хто з інвесторів, які взяли участь у «Дні інвестора», організованому Банком «Львів», виявили неабияку зацікавленість українським сільськогосподарським сектором, який швидко розвивається. Західна Україна лідирує у виробництві, переробці та експорті молока та м’ясних продуктів, фруктів та овочів, а також екологічної сільськогосподарської продукції.

Наталія Осадчій, заступник голови правління банку, прокоментувала:

«Місцевий бізнес є надзвичайно ефективним. В регіоні наявна глибока підприємницька культура, постійне бажання не лише досягти успіху, але й розвивати продукт високої якості. Багато підприємців сьогодні говорять про свої сімейні традиції та репутацію, що переходить з покоління в покоління, про свою унікальність, яку навіть в роки радянського минулого не вдавалося знищити. Ми бачимо багато елементів для гордості та довіри серед малого бізнесу у Західній Україні, і ми хочемо поділитися цим з нашими іноземними партнерами».

Крім менеджменту Банку Львів, у події приймали участь менеджери середньої ланки банку, які ділилися своїм практичним досвідом з представниками інвесторів. Розана Саркєєва з Triodos IM прокоментувала:

«Ми дуже високо цінуємо чітку стратегію та роботу, виконану банком, яка підтверджена результатами. Банк має потужну команду професіоналів, надаючи банківські послуги мікро-, малим та середнім компаніям в Західній Україні. Місія та стратегія Банку Львів відповідає цінностям і баченню Triodos, відповідального фінансування націленого на підтримку важливих для місцевої економіки секторів бізнесу. Ми раді зробити свій внесок у сталий розвиток в Україні через партнерство з Банком Львів».

Малий бізнес, як це часто буває, насправді і не очікує, що банк візьме на себе ініціативу. Багато хто вже інтенсивно розвиває власні місцеві та міжнародні партнерські зв’язки. Голова правління Банку «Львів» Ашот Абраамян прокоментував:

«Для багатьох наших клієнтів бізнес є невід’ємною частиною їхнього життя, вони багато вкладають у розвиток власних компаній, і, не дивно що , вони використовують кожну можливість для того, щоб підняти свій бізнес на новий рівень. Західна Україна, безперечно, є лідером в Україні з точки зору спільних підприємств, імпорту та експорту, розвитку франчайзингу та інших видів співпраці. Ми хочемо додати до цієї сильної підприємницької культури компетенції Банку «Львів» у наданні індивідуального фінансування та банківських послуг, необхідних для залучення інвестицій. Чим більше буде в регіоні «вироблено в Україні», тим більше це допоможе місцевій економіці та населенню».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук