Банк нардепа від регіонів Олександра Волкова визнано неплатоспроможним

ЕкономікаІрина Данилів, 3 жовтня 20147440

Національний банк України ухвалив рішення про віднесення ПАТ «Прайм-банк» до категорії неплатоспроможних через неодноразові порушення законодавства. Таке рішення правління Нацбанку прийняло 2 жовтня, повідомляє прес-служба НБУ.

«Під час здійснення нагляду за діяльністю ПАТ «Прайм-банк» стосовно дотримання законодавства з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму (далі – законодавство з питань фінансового моніторингу) Національний банк України неодноразово виявляв факти порушень законодавства з питань фінансового моніторингу», - йдеться у повідомленні НБУ .

До банку у 2013 – 2014 роках п’ять разів застосовувались санкції НБУ, однак банк не вжив достатніх заходів для зменшення ризиків використання своїх послуг для легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

«Прайм-банк» станом на 1 липня займав 135 місце за об’ємом активів серед 173 українських банків.

За інформацією сайту Insider, «Прайм-банк» контролюється родиною нардепа від Партії регіонів Олександра Волкова. Його офіційною власницею зазначалась Майа Волкова, дружина нардепа від Партії регіонів Олександра Волкова. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук