Банки не працюватимуть майже тиждень на час новорічно-різдвяних свят

з 28 грудня до 7 січня включно в банків буде тільки один робочий день з клієнтами – 3 січня

ЕкономікаАнна Журба, 27 грудня 201916260

Національний банк України визначив регламент роботи системи електронних платежів Національного банку (СЕП) та порядок роботи банківської системи України на час завершення звітного року.

Так, як повідомляє прес-служба НБУ, сьогодні, 27 грудня, банки працюватимуть на дві години довше, а в суботу, 28 грудня, через СЕП зможуть здійснюватися лише платежі між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до Національного банку України та органів Державної казначейської служби України.

З 29 грудня до 1 січня, а також з 4 по 7 січня включно банки не працюватимуть взагалі. Робочий день з понеділка, 6 січня, переноситься на суботу 11 січня.

2 січня банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов’язаних із початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день не здійснюватимуться. 3 січня – робочий день. З 8 січня банківська система почне працювати за звичним графіком.

У період з 28 грудня 2019 року до 7 січня включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют та банківських металів, розрахований Нацбанком 27 грудня 2019 року. Банки ж мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів і підкріплення їх готівкою різних номіналів.

Додамо, що з квітня 2020 року планується перехід системи електронних платежів Національного банку на розширений регламент роботи – 23 години на добу 7 днів на тиждень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук