Банкіру-бютівцю Тимошенко дасть пільгові умови рекапіталізації?

Економіка22 квітня 20092870

Банк "Фінанси і Кредит" може бути рекапіталізований на пільгових умовах. "Зараз йде дискусія з приводу банку "Фінанси і Кредит", який також відповідає критеріям (рекапіталізації). Остаточно буде зрозуміле після додаткових переговорів з власниками банку, скільки відсотків акцій перейде державі", — про це заявила прем`єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Дело" нагадує, що однією з основних умов виділення державної допомоги є перехід під контроль уряду пакету акцій банку - не меншого за 75%+1 акція.

Як інформує "Економічна правда", водночас в банку "Фінанси і Кредит" кажуть, що готові поділитися тільки 50% плюс 1 акція, і пояснюють свою позицію тим, що ситуація в банку краща, ніж в інших установах, що визнані придатними до рекапіталізації. А також посилаються на те, що передача 50% + 1 акція як умова ре капіталізації банку указувалася в ранішній редакції ухвали Кабміну.

Нагадаємо, що в банку "Київ", Родовід банку та Укрпромбанку Тимошенко збирається отримати 99% акцій в обмін на рекапіталізацію. У банку "Надра" — 91,8%, Імексбанку та Укргазбанку — 75%+1 акцію.

І лише щодо банку "Фінанси і Кредит", підконтрольному депутатові від БЮТ Костянтину Жеваго, питання залишається відкритим, пише "Дело".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук