«Барком» планує видобувати воду у Золочівському та Буському районах

ЕкономікаО.Г., 6 травня 20159000

На сайті Львівської облради оприлюднено проект рішення щодо погодження ТОВ «Барком» отримання спецдозволів на користування надрами на території Львівської області. 

Згідно з документом, компанія хоче отримати спецдозволи з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки підземних вод ділянок Підлисся, Гончарівка (Золочівський район) та ділянок Ожидів, Закомар'я (Буський район). А тому звернулась до облради за отриманням погодження.

У зауваженнях начальника юридичного відділу облради до проекту рішення написано, що компанія повинна звертатися до Держгеонадра України щодо надання спеціального дозволу на користування надрами, а Держгеонадра самостійно отримувати усі необхідні погодження, в тому числі погодження Львівської обласної ради без залучення до вказаного процесу ТОВ «Барком».

ТОВ «Барком» належить екс-регіоналу Олегу Барану (10%), його батькові Володимиру Барану (80%) і Олександру Баворовському (10%). Компанія займається вирощенням свиней, великої рогатої худоби, іншої сільськогосподарської продукції, виготовленням та реалізацією продуктів громадського харчування (ТМ «Родинна ковбаска»). 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук