"Барселона" може перейти у чемпіонат Франції

Спорт3 червня 20147440
"Барселона" може перейти у чемпіонат Франції
фото newsbarca.com
ФК "Барселона"

"Барселона" розглядає можливість переходу у французьку прем'єр-лігу, якщо Каталонія отримає незалежність від Іспанії, повідомляє Independent Valley.

У січні цього року парламент Каталонії проголосував за організацію референдуму про незалежність від Іспанії. За даними опитувань, за незалежність регіону виступають близько половини мешканців. Каталонія відома своїми антиіспанського настроями - часто на матчах могли освистувати гімн країни.

Мешканці Каталонії пояснюють своє прагнення відокремитися від Іспанії мовними та культурними відмінностями. Ще одним каталізатором процесу відокремлення стала економічна криза, від якої потерпає Іспанія. Каталонці вірять, що краще справляться з безробіттям окремо від Іспанії.

"Барселона" є 22-разовим чемпіоном та 26-кратним володарем Кубка Іспанії. Власниками клубу є не акціонери чи іноземні олігархи, а члени організації уболівальників Socis, яка зараз нараховує 150 тисяч. Управління підзвітне зборам, у яких беруть участь 2500 випадково вибраних Socis і 600 найстарших членів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук