Безкоштовну автостоянку для відвідувачів Шевченківського гаю збудують за ₴2,6 млн

Безкоштовну автостоянку для відвідувачів Шевченківського гаю збудують за ₴2,6 млн
фото Google maps
Ділянка, на якій планують зробити автостоянку

Музей народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького, що відомий під назвою Шевченківський гай, 21 липня уклав договір із колективним підприємством «Центр комплекс» на будівництво паркінгу за 2,59 млн грн. Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію з системи електронних закупівель Prozorro.

Згідно з технічною документацією, на паркінгу передбачено 53 паркомісця, вартість будівництва одного становить 49 тис. грн. Вартість укладеної угоди є на 405 тис. грн дешевшою від початкової очікуваної вартості закупівлі. Гарантійний термін роботи автостоянки, за угодою, – десять років.

Участь в торгах на будівництво паркінгу, крім переможця КП «Центр комплекс», взяли також ПП «Форматбуд» та ТОВ «БК «Захід необуд». Найдешевшою була пропозиція «Форматбуду», але її відхили через недоліки тендерної документації – компанія не надала актів виконання попередніх робіт та звіту про рух грошових коштів.

Директор Шевченківського гаю Роман Назаровець уточнив ZAXID.NET що паркінг планують розташувати на вул. Чернеча гора, 1 на занедбаній території, загальною площею 4 тис. м2. За його словами, обрано ділянку за шлагбаумом по дорозі до музею під високовольтною лінією, де немає дерев.

Візуалізація надана Музеєм народної архітектури та побуту

«Стоянка для відвідувачів музею дуже потрібна, приїжджає багато автомобілів, автобусів, особливо у святкові дні, і люди змушені залишати транспорт навіть на вул. Личаківській. Стоянку мають збудувати до кінця 2018 року», – повідомив він.

Що ж до будівництва візит-центру при виході у «Шевченківський гай», то за словами директора музею, пропозиції усіх п’яти учасників аукціону, який відбувся у квітні, врешті відхилили «через невідповідність тендерній документації».

«Наразі ми готуємо документацію для оголошення нового аукціону», – додав він.

Нагадаємо, на аукціоні, який відбувся 25 квітня, найдешевшу пропозицію подало саме колективне підприємство «Центр комплекс», яке погодилося збудувати візит-центр за 18,99 млн грн.

Згідно з даними бізнес-пошукової системи YouControl, 100% засновником підприємства «Центр комплекс» є Львівська обласна асоціація інвалідів. Керівником підприємства «Центр комплекс» є Олександр Хорощак, який також є керівником ТзОВ «Постачальник», виробничо-торговельної фірми «Рава» Львівської обласної організації інвалідів, а також засновником ПП «Захід центр комплекс», Львівської обласної громадської організації «Асоціація сприяння будівельно-інвестиційній діяльності».

Додамо, проектом створення візит-центру передбачено будівництво одноповерхової будівлі площею 1100 м2 при вході у «Шевченківський гай». У візит-центрі будуть розташовані каси, а основна частина будівлі запроектована у один рівень, без сходинок, що має бути комфортним для людей з обмеженими можливостями. У візит-центрі буде чотири основні зони: транзитно-інформаційна зона головного входу в музей, кафе, виставкова зона, наукового-освітня зона для проведення майстер-класів та конференцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук