Безплатно люди працювати не будуть, - Маруняк про двірників

ЕкономікаІрина Кічула, 18 липня 2013, 17:35 1032 7

Голова Сихівського району Львова Ірина Маруняк заявила 18 липня на сесії Львівської міськради, що працівники ЛКП у районах безплатно працювати не будуть.

"На Сихівський район на 2013 рік виділено понад 10 млн грн. Була зима і всі в цій залі обіцяли, що додатково дадуть кошти, адже додатково залучали техніку і ресурси (на прибирання від снігу). Згадайте Київ і згадайте Львів. В кінці року казначейство не проплачувало грошей, тому 2,2 млн грн пішло на погашення боргів за минулий рік", - сказала голова району.

Вона додала: "Весною місто було в ямках, ямковий ремонт треба було робити. 1,2 млн з благоустрою пішло на ремонт доріг. 4,6 млн грн - на саночистку. І голів районів називають злочинцями. Побудьте головою району", - звернулась вона до депутатів.

Депутати від "Свободи" Любомир Мельничук почав закликати Маруняк дотримуватися регламенту: "Хто ви такі є! Не порушуйте регламент.... Що це було?" Ірина Маруняк відповіла, що сказала правду.

Голова бюджетної комісії Яромир Самагальський наголосив, що йдеться про порушення бюджетного кодексу, бо перерозподіл коштів головам районів треба було погоджувати з бюджетною депутатською комісією.

Своєю чергою міський голова Андрій Садовий сказав: "Коли ми формували бюджет, недофінансували галузь ЖКГ на велику суму. Ми домовились при внесенні змін до бюджету додати 15 млн грн, які були як вільні залишки.  За ті кошти, які передбачені сьогодні, місто функціонувати нормально не може. Навіть разом з цими 15 млн грн загальна сума на ЖКГ не є більшою за минулорічну, а врахуйте ріст цін на енергоносії тощо".

"Ніхто не знав, яка буде зима.  Ви прекрасно знаєте, вона тривала до квітня. Давайте сядемо за стіл робочою групою. Якщо в діях того чи іншого керівника буде склад злочину, він понесе відповідальність. Таких пахарів, як є сьогодні у Львові керівники районів, знайти складно", - додав він.

Додамо, що голова профспілки працівників ЖКГ у Львові Ольга Юринець на засіданні Львівської міськради 18 липня повідомила, що двірників поставили перед фактом: асигнування на зарплату двірників завершились у червні.

Нагадаємо, 18 липня понад 100 двірників Львова пікетували міську раду, вимагаючи адекватно оплачувати їхню роботу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук