Бібліотеки та спецшколи отримали книгу для незрячих, яку надрукували шрифтом Брайля у Львові

КультураОльга Гринько, 11 вересня 20171640
Бібліотеки та спецшколи отримали книгу для незрячих, яку надрукували шрифтом Брайля у Львові

Незрячі діти отримали для читання книгу Катерини Бабкіної «Шапочка і кит». Книгу, тиражем 50 примірників, надрукували у Львові співробітники Ресурсного центру НУ «Львівська політехніка». Видання вже розіслали у бібліотеки та спецшколи обласних центрів України. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Книгу адресно отримають також школярі, що навчаються за програмою інклюзивної освіти у Львівській, Дніпропетровській, Миколаївській, Рівненській, Хмельницькій, Волинській, Тернопільській, Вінницькій та Херсонській областях.

Організатором проекту є Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ», який активно публікує літературу шрифтом Брайля і постачає її в кожну область України. Тексти для друку надає «Видавництво Старого Лева».

«Звичний тираж книг Брайлем складає від 2 до 15 видань, зрідка за державні кошти друкують тираж 50 – 120 примірників. Тому вклад громадської організації осіб із інвалідністю у справу адаптації творів Брайлем для незрячих дітей є очевидним», – наголосила керівник Ресурсного центру Оксана Потимко.

Фінансовим партнером друку стала БО «Фонд родини Нечитайло», а принтер для друку надав міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук