Львівські незрячі отримали принтер Брайля

Головні новини Львова 09.03Марічка Крижанівська, 9 березня 2017, 17:40 310 0

Міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо» передав принтер Брайля Львівському осередку «Української спілки інвалідів».

Тож відтепер Львів матиме сучасний принтер Брайля, який допоможе незрячим читати книжки і вчитися за підручниками. Він обслуговуватиме потреби усієї України.

«Наш старенький принтер, на жаль, зламався, а ми ж обслуговуємо дітей, які навчаються на інклюзії абсолютно в усій Україні, ми друкуємо для них підручники, програмну літературу. Тому потреба була. Треба говорити з вчителями, з батьками, дітьми, щоб розуміти, наскільки глибока є потреба в такому принтері й у такій літературі», – пояснила Оксана Потимко, керівник Львівського осередку «Української спілки інвалідів».

Вартість принтера – понад 150 тис. грн. Їх зібрали благодійники у жовтні, коли у Львові, Києві та Одесі влаштували вечерю наосліп. Місцева еліта жертвувала гроші, натомість отримувала нагоду спробувати упродовж години пожити у повній темряві із зав'язаними очима.

Завдяки такій акції у трьох містах зібрали понад 600 тис. грн.

«Такі благодійні вечері «Black Box» – це новий формат, який наш фонд запровадив і він успішно був реалізований у трьох містах. Ми зібрали гроші на три принтери Брайля для Києва, Одеси і Львова та профінсували операції на очах п'ятьом українським діткам», – розповіла Наталія Котенева, член правління благодійного фонду «Давай допоможемо».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук